A fűthető kabátok nagykereskedelmi árai FOB egységenként 25 és 110 dollár+ között mozognak – de az árajánlaton szereplő szám semmit sem árul el arról, hogy valójában miért fizet.Két, azonos árszintű kabát drámaian eltérő alkatrészminőséggel, tanúsítási státusszal és hosszú távú megbízhatósággal rendelkezhet. Ez az útmutató átlátható, tételes lebontást nyújt a fűthető kabátok gyártási költségeiről, az árképzési szintek specifikációs szint szerint, valamint a költségeket növelő vagy csökkentő konkrét tényezőkről – így a B2B vásárlók intelligensen értékelhetik az árajánlatokat és hatékonyan tárgyalhatnak.

1A fűthető kabát költségét meghatározó 6 összetevő

Egy fűthető kabát több, mint anyag és varrás – ez a textil, az elektronika és az akkumulátortechnológia integrált rendszere. Az alkatrészek szintjén a költségeket befolyásoló tényezők megértése képezi a hatékony áralku és a specifikációkkal kapcsolatos kompromisszumos döntések alapját.

Költségkomponens A teljes költség %-a Tipikus tartomány (FOB) Mi ösztönzi a variációt
Héjszövet és szigetelés 20-30% 5–22 dollár Anyagtípus (poliészter vs. 3L WP), szigetelés (nincs vs. pehelytöltet), DWR kezelés, szövetgyártási réteg
Fűtési rendszer 18-25% 5–18 dollár Zónák száma, szénszál sűrűsége, vezérlő típusa (gombos vs. alkalmazás), kábelezés minősége
Akkumulátorcsomag 15-22% 4–15 dollár Kapacitás (mAh), cellaforrás (1. szintű vs. általános), tanúsítási szint, intelligens BMS funkciók
Munka (Szabás/Varrás/Integrálás/Minőségellenőrzés) 15-20% 5–12 dollár Munkaköltség régió, termelési komplexitás, minőségellenőrzés alapossága, automatizálási szint
Kárpitok és szerelvények 8-12% 2–6 dollár Cipzár márka (YKK vs. generikus), gombminőség, húzózsinór, tépőzár, fényvisszaverő szalag
Csomagolás és márkaépítés 5-8% 1,50–5 dollár Akasztócímke, műanyag zacskó vs. kiskereskedelmi doboz, logó hímzés, kezelési címke, márkás csomagolás

Ezek a százalékos arányok a középkategóriás fűthető kabátgyártás átlagát jelentik. A belépő kategóriában az akkumulátor és a fűtési rendszer költségei dominálnak, mivel ezek kevésbé alkuképesek, mint az anyag és a munkadíj. A prémium kategóriában az anyag és a szigetelés nagyobb arányt képvisel, mivel a márkák a műszaki anyagokba és a pehelytöltetbe fektetnek be.

2Nagykereskedelmi árképzési szintek specifikációs szint szerint

A fűthető kabátok nagykereskedelmi árai négy különálló kategóriába sorolhatók, amelyek mindegyikét az anyagok, a fűtési teljesítmény és a márkapozicionálás egy adott kombinációja határozza meg. Ezek FOB (free on board, azaz ingyenes fedélzeti árak) a gyárból – nem tartalmazzák a szállítást, a vámokat vagy a célország logisztikai költségeit.

1. szint: Belépő szintű (25–38 dollár FOB áron)

Ezek a dzsekik alapvető poliészter héjat, 2-3 zónás szénszálas fűtést, egygombos LED vezérlőkkel, 4800-5000 mAh-s generikus cellás akkumulátorokat és szabványos YKK-kompatibilis cipzárakat használnak. Alkalmasak promóciós termékekhez, diszkont kiskereskedelmi csatornákhoz és árérzékeny e-kereskedelemhez, ahol a kiskereskedelmi árak 60-90 dollár körül mozognak. A minőség jelentősen eltérhet ezen a kategórián belül – egy 25 és egy 38 dolláros dzseki közötti különbség általában az akkumulátorcellák minőségében és a varrás tartósságában rejlik. Ebben a kategóriában a tanúsítvány az alapvető CE/FCC tanúsítványra korlátozódhat; a BSCI/OEKO-TEX tanúsítvány ritka.

2. szint: Középkategória (38–65 dollár FOB áron)

Ez a mennyiségi optimális pont a legtöbb B2B fűthető kabát vásárló számára. A kabátok minőségi softshell vagy nejlon héjjal rendelkeznek DWR bevonattal, 3-5 zónás szénszálas fűtéssel, 3 szintű nyomógombos vagy alapvető alkalmazásalapú vezérlőkkel, 7500 mAh-s akkumulátorokkal 1. szintű cellákkal (Samsung, LG), valamint YKK vagy SBS cipzárakkal. Ezek a kabátok jellemzően teljes CE, FCC, RoHS, UN 38.3 és OEKO-TEX tanúsítvánnyal rendelkeznek. A kiskereskedelmi árak célértéke 90-160 dollár. Ez a kategória kínálja a legjobb egyensúlyt a termékminőség és a haszonkulcs között a szaküzletek, a szabadtéri üzletek és a márkás e-kereskedelem számára.

3. szint: Prémium technikai biztosítás (65–90 dollár FOB áron)

A prémium kategóriás dzsekik technikai, 3 rétegű, vízálló és lélegző membránokat (10K/10K minimum) használnak, 5-7 zónás fűtést alkalmazásvezérelt, független zónakezeléssel, 7500-10 000 mAh-s intelligens akkumulátorokat USB-C PD gyorstöltéssel, teljesen ragasztott varratokat és prémium hardvert használnak. Ezek a dzsekik átfogó tanúsítványokkal rendelkeznek, beleértve a BSCI és az SMETA társadalmi megfelelőségi előírásait. A kiskereskedelmi árak 160-280 dollár között vannak. Alkalmas technikai szabadtéri kiskereskedők, síboltok, motorkerékpár-kereskedők és prémium vállalati munkaruházati programok számára.

4. szint: Zászlóshajó/Luxus (90–130 dollár + FOB)

A zászlóshajó dzsekik a jelenlegi fűthető dzseki-technológia csúcsát képviselik: prémium szigetelés (800+ töltési teljesítmény vagy Primaloft Gold), 7+ zónás intelligens fűtés mesterséges intelligenciával vezérelt hőmérséklet-adaptációval, 12 000-15 000 mAh-s akkumulátorok, prémium szövetből készült külső felületek (matt felületű műszaki anyagok, bőrkárpit opciók), valamint teljes körű tanúsítványok és gyári társadalmi megfelelőség. Ezek a dzsekik jellemzően 2 év garanciával rendelkeznek. A kiskereskedelmi árak 280-500 dollár felett vannak. Alkalmas luxus szabadtéri márkákhoz, áruházak zászlóshajó termékeihez és prémium céges ajándékokhoz.

Fűthető kabát nagykereskedelmi árképzési szintek: Költségbontás összehasonlítása BELÉPÉS 25–38 dollár FOB áron Kiskereskedelmi ár: $60-90 2-3 fűtési zóna Poliészter héj 5000 mAh-s akkumulátor LED-vezérlő Alap CE/FCC 50 db minimális rendelési mennyiség Standard csomagolás 6 hónapos garancia KÖZÉPTÁVÚ 38–65 dollár FOB áron Kiskereskedelmi ár: $90-160 3-5 fűtési zóna Softshell / nejlon 7500 mAh-s akkumulátor 3 szintű / alkalmazásvezérlés CE/FCC/RoHS/UN38.3 50-100 db MOQ Egyedi márkaépítés 12 hónapos garancia PRÉMIUM 65–90 dollár FOB áron Kiskereskedelmi ár: 160–280 dollár 5-7 fűtési zóna 3L WP membrán 7,5K-10K mAh-s akkumulátor Alkalmazásalapú intelligens vezérlés BSCI/SMETA/OEKO-TEX 100-200 db MOQ Prémium csomagolás 18 hónapos garancia ZÁSZLÓSHAJÓ 90–130 dollár+ FOB Kiskereskedelmi ár: $280-500+ 7+ intelligens zóna Pehely / Primaloft 12K-15K mAh-s akkumulátor AI adaptív fűtés Teljes tanúsítványportfólió 200+ db MOQ Luxus csomagolás 24 hónapos garancia
Fűthető kabát nagykereskedelmi árkategóriák specifikációs részletekkel | PASSION OUTERWEAR

3Hogyan befolyásolja a rendelési mennyiség az egységárat

A fűtött kabátgyártás mennyiségi kedvezményei egy kiszámítható görbét követnek, amelyet az anyagbeszerzés gazdaságossága, a gyártósor hatékonysága és az állandó költségek amortizációja határoz meg. Ennek a görbének a megértése segít a B2B vásárlóknak a rendelési stratégiájuk megtervezésében, hogy a lehető legjobb egységgazdaságosságot érjék el.

Rendelési mennyiség Tipikus kedvezmény vs. 100 egységár Elsődleges megtakarítási tényező B2B kontextus
50-100 egység Alapár (kedvezmény nélkül) Kis tételű gyártási felár Piacteszt, márkabevezetés, mintavételezés
200-500 egység 5-10% kedvezmény az alapárból A minimális rendelési mennyiség teljesült a szövetből; a gyártósor beállítását több egységre amortizálták Első teljes kiskereskedelmi szezon, kísérleti vállalati program
500-1000 egység 10-18% kedvezmény az alapárból Tömeges szövetárazás, dedikált gyártósor, akkumulátor mennyiségi kedvezmény Több üzletes kiskereskedelmi bevezetése, középvállalati flotta
1000-3000 egység 18-25% kedvezmény az alapárból Konténeroptimalizált anyagbeszerzés, folyamatos gyártás, OEM alkatrészárazás Nemzeti kiskereskedelmi program, nagyvállalati szerződés
3000–10 000+ egység 25-35% kedvezmény az alapárból Egyedi alkatrész szerszámozás amortizáció, elkötelezett gyártócsapat, optimalizált logisztika Többéves vállalati szerződés, jelentős márkapartnerség
Stratégiai betekintés:A legnagyobb egységköltség-csökkenés 100 és 500 egység között tapasztalható (a szövet minimális rendelési mennyiségének elérése esetén), illetve 500 és 1000 egység között (dedikált gyártósor). Ha a rendelést úgy tervezi meg, hogy elérje ezeket a küszöbértékeket – még akkor is, ha ez 6 hónapos, nem pedig negyedéves rendelést jelent –, az egységköltséget 10-18%-kal csökkentheti, ami közvetlenül a bruttó árrésbe folyik be.

4Rejtett költségek: Amit az árajánlatok gyakran kizárnak

Egy gyári árajánlat ritkán tartalmazza a fűthető kabátok raktárba vagy kiskereskedelmi polcokra kerülésének teljes költségét. Azok a B2B vásárlók, akik csak az FOB egységárat tervezik, következetesen 25-40%-kal alábecsülik a teljes leszállítási költséget. Íme azok a költségek, amelyeket az árajánlatok általában nem tartalmaznak:

  • Nemzetközi áruszállítás:Egy 6 méteres konténer (körülbelül 1500-2500 fűthető kabát) tengeri szállítási költsége Kínából az Egyesült Államok nyugati partjára 2500-4500 dollár között mozog, az évszaktól és az üzemanyag-feláraktól függően. Európába a költségvetés 3000-5500 dollár. Kisebb megrendelések (50-200 egység) esetén a légi szállítás jellemzően 4-8 dollárral többletköltséget jelent egységenként. A termékajánlat mellett mindig kérjen szállítási költségbecslést.
  • Importvámok és vámtarifák:A 6113.00 HS-kód alá (elektromos fűtésű ruhadarabok) besorolt ​​fűtött dzsekik jellemzően 7-12%-os vámtétel alá esnek az Egyesült Államokban és 12%-os vámtétel az EU-ban. A költségvetés véglegesítése előtt ellenőrizze a pontos HS-besorolást és vámtételt a vámügynökével.
  • Raktározás és teljesítés:Ha nem közvetlenül a saját telephelyén veszi át az árut, akkor a harmadik fél logisztikai (3PL) átvétele, ellenőrzése és tárolása egységenként 1-3 dollárral növeli a költségeket.
  • Harmadik fél általi ellenőrzés:500 egység feletti megrendelések esetén a szállítás előtti ellenőrzés (SGS, Bureau Veritas vagy Intertek) 500-800 dollárba kerül, és erősen ajánlott. Ez az ár ellenőrzésenként, nem egységenként értendő.
  • Minta és prototípus díjak:A gyártás előtti minták általában darabonként 100-200 dollárba kerülnek, amelyeket a nagy tételben rendelt mennyiséggel együtt visszatérítenek. Több mintavételi kör (ami gyakori az OEM fejlesztés során) 500-1500 dollárral növelheti a projekt teljes költségét.
  • Tanúsítvány megújítása:Ha a termék konfigurációja megváltozik, vagy a tanúsítványok lejárnak a gyártás közben, a megújítási díjak 500 és 3000 dollár között mozoghatnak a tanúsítvány hatókörétől függően. Erősítse meg a tanúsítvány érvényességi időtartamát a gyártóval.

5Hogyan értékeljünk és tárgyaljunk egy fűtött kabát árajánlatát

A hatékony tárgyalás azzal kezdődik, hogy megértjük, mit hasonlítunk össze. Amikor több gyártótól kapunk árajánlatot, használjuk ezt a keretrendszert az összehasonlítható termékek értékeléséhez:

1. lépés: Kérjen tételes költségrészletet

Ragaszkodjon egy tételes árajánlathoz, amely külön tartalmazza az anyagköltséget, a fűtési rendszer költségét, az akkumulátor költségét, a munkadíjat, a szegélyléceket és a csomagolást. Az a gyártó, amelyik nem tudja vagy nem akarja megadni ezt a lebontást, vagy elrejti a haszonkulcsot, vagy nem rendelkezik költségkövető rendszerekkel a termelés hatékony irányításához – mindkettő aggodalomra ad okot.

2. lépés: Ellenőrizze, hogy az alkatrész-specifikációk megegyeznek-e az árajánlatokban

Amikor az egyik árajánlat 15%-kal alacsonyabb, mint a másik, a különbség szinte mindig az alkatrészekben rejlik – gyengébb minőségű szövet, nem tanúsított akkumulátorok vagy kevesebb fűtési zóna. Készítsen összehasonlító táblázatot az egyes alkatrészek specifikációinak felsorolásával, és ellenőrizze, hogy egyenértékű termékeket hasonlít-e össze. Egy 42 dolláros árajánlat egy 7500 mAh-s Samsung akkumulátorra jobb ár-érték arányt képvisel, mint egy 37 dolláros árajánlat egy 5000 mAh-s általános akkumulátorra.

3. lépés: Ellenőrizze, hogy mi tartozik bele és mi nem

Explicit módon kérdezze meg minden gyártótól: (a) Tartalmazza az árajánlat az összes tanúsítványt? (b) Tartalmazza az egyedi márkajelzést és csomagolást? (c) Mi a jótállási időszak, és mit fedez? (d) A mintavételi díj benne van az árban, vagy külön fizetendő? Az árak összehasonlítása előtt szabványosítsa a benne foglaltakat.

4. lépés: A mennyiségi kötelezettségvállalásról tárgyaljon, ne az egységárról

A leghatékonyabb tárgyalási megközelítés az, ha 12 hónapos mennyiségi előrejelzés mellett kötelezte el magát, ahelyett, hogy egyetlen rendelés egységárán alkudozna. Például: 100 egységnyi rendelés esetén 48 dollár/egység árban állapodjon meg, egy dokumentált mennyiségi szinttel, amely az árat 500 egységnél 42 dollárra, 1000 egységnél pedig 38 dollárra csökkenti – és kötelezettséget vállal arra, hogy 12 hónapon belül eléri az 1000 egységes küszöböt. Ez a megközelítés összehangolja a gyártót a növekedésével, és mindkét felet jutalmazza.

A PASSION OUTERWEAR a következőket kínálja:tételes OEM/ODM fűthető ruházati árakátlátható költségbontásokkal, lehetővé téve a B2B vásárlók számára, hogy teljes mértékben megalapozott beszerzési döntéseket hozzanak.

6Ár-teljesítmény: Amit az egyes árpontokon kapsz

Minden árkategória egy adott értékajánlatot képvisel. Az optimális választás az értékesítési csatornától és a célközönség elvárásaitól függ.

Nagykereskedelmi ár Amit kapsz Legjobb csatorna Bruttó haszonkulcs potenciál
28-35 dollár Funkcionális fűthető kabát, korlátozott funkciókkal, alaptanúsítvánnyal Diszkont kiskereskedelmi, promóciós és piaci eladók 30-40%-os haszonkulcs 50-60 dolláros kiskereskedelmi áron
42-55 dollár Minőségi, középkategóriás fűthető kabát, teljes körű tanúsítvánnyal, megbízható akkumulátorral Szaküzletek, márkás e-kereskedelem, vállalati programok 45-55%-os haszonkulcs 90-130 dolláros kiskereskedelmi áron
65-85 dollár Prémium technikai kabát, első osztályú anyagok, intelligens funkciók Szabadtéri boltok, síboltok, prémium munkaruházat 50-60%-os haszonkulcs 160-250 dolláros kiskereskedelmi áron
95–120 dollár Zászlóshajó termék, fejlett technológia, luxus pozicionálás Áruházak, luxus kültéri boltok, céges ajándékok 55-65%-os haszonkulcs 300-500 dolláros kiskereskedelmi áron

A fűthető kabátok kategóriájába belépő legtöbb B2B vásárló számára a 42-55 dolláros középkategóriás termékcsalád kínálja a legjobb kombinációt a termékminőség, a tanúsítványok teljessége és a bruttó haszonkulcs tekintetében. A magasabb árszinten (prémium kategória) való kezdés kockázatot jelent a célozható piac korlátozására; az alacsonyabb áron (belépő kategória) való kezdés pedig termékminőségi problémákat kockáztat, amelyek károsítják a márkát, mielőtt az hitelességet szerezne.

7OEM vs. ODM ár-összehasonlítás

Az OEM (saját tervezés, gyári kivitel) és az ODM (gyári tervezés, a saját márkája) közötti választásnak jelentős költségvonzatai vannak:

  • ODM árképzési előny:15-25%-kal alacsonyabb egységköltség az eredetiberendezés-gyártókhoz képest, azonos specifikációk esetén, a gyár meglévő mintakönyvtárának, az előminősített anyagellátási láncnak és a gyártósor tervismeretének köszönhetően. Az ODM a mintafejlesztési díjakat (500-2000 dollár) is kiküszöböli, és a mintavételi körök számát 2-3-ról 1-2-re csökkenti.
  • OEM költségösszetevők a költségvetésben:Szabályozás és -minősítés (800-2500 dollár a terv bonyolultságától függően), 2-3 mintavételi kör (150-300 dollár mintánként), egyedi szövetminták minimális rendelési mennyiségének felára, ha a választott anyag nem szerepel a gyár standard könyvtárában, valamint hosszabb átfutási idők (8-12 hét a 3-5 héttel szemben az ODM esetében).
  • A hibrid megközelítés:Sok sikeres márka az ODM-mel kezdi a piacra lépést, majd a második vagy harmadik szezonban, miután rendelkeznek értékesítési adatokkal és ügyfél-visszajelzésekkel, amelyek indokolják az OEM-befektetést, átállítja a kulcsfontosságú SKU-kat az OEM fejlesztésére. Ez a megközelítés minimalizálja a pénzügyi kockázatot a validációs fázisban, miközben megőrzi a valóban differenciált termékek későbbi fejlesztésének lehetőségét.

Gyakran ismételt kérdések

Miért térnek el annyira a fűthető kabátok árai a gyártók között?
Az árváltozás fő mozgatórugói a következők: (1) Az akkumulátorcellák minősége – az első osztályú Samsung/LG cellák 2-3-szor drágábbak, mint a generikus cellák, és ezek a legnagyobb megkülönböztető tényezők a megbízhatóság és a biztonság terén. (2) A fűtőelemek minősége – a szénszálak sűrűsége és tokozása határozza meg a hosszú élettartamot; az olcsóbb elemek mosás közben gyorsabban elhasználódnak. (3) Tanúsítvány státusza – a tanúsított termékek megfelelési költségekkel járnak, amelyeket a nem tanúsított termékek elkerülnek. (4) Gyári rezsiköltségek – a közvetlen gyártóknak alacsonyabbak a rezsiköltségeik, mint a kereskedőcégeknek, amelyek 15-25%-os haszonkulcsot adnak hozzá. Az árak összehasonlításakor ellenőrizze, hogy egyenértékű specifikációkat hasonlít-e össze, ne csak a végeredményt.
Mi egy minőségi fűthető kabát elfogadható nagykereskedelmi ára?
Egy minőségi, középkategóriás fűthető kabátért (softshell, 5 zónás fűtéssel, 7500 mAh-s Samsung-cellás akkumulátorral, teljes CE/FCC/RoHS/UN 38.3/OEKO-TEX tanúsítvánnyal) a korrekt FOB nagykereskedelmi ár 100-200 darabos mennyiség esetén 42-55 dollár darabonként. Ez az árpont egy megbízható, tanúsított terméket biztosít, amely egészséges kiskereskedelmi haszonkulcsot támogat 90-130 dolláros ajánlott fogyasztói árrés mellett. A jelentősen e tartomány alatti (35 dollár alatti) árajánlatok szinte biztosan kompromisszumot jelentenek az akkumulátor minőségében, a tanúsítvány teljességében, vagy mindkettőben. A 65 dollár feletti árajánlatoknak prémium anyagokat és olyan jellemzőket kell biztosítaniuk, amelyek indokolják a prémiumot. A PASSION OUTERWEAR-nél a következőket kínáljuk:átlátható OEM/ODM árképzésteljes specifikáció közzétételével.
Fizetek többet a kis kezdeti rendelésekért?
Igen. A kis megrendelések (50-100 egység) egységenként körülbelül 10-20%-os felárat tartalmaznak az 500 egységes árakhoz képest. Ez a felár a gyártósori beállítás és az anyagbeszerzés fix költségeit tükrözi, amelyeket kevesebb egységre amortizálnak. Egy jó gyártó azonban fokozatosan alakítja ki az árazást, amely jutalmazza a mennyiség növekedését – a kezdeti 100 egységes rendelés magasabb egységköltséggel jár, de a későbbi megrendelések a méretnövekedéssel mennyiségi kedvezményekben részesülnek. Kerülje azokat a gyártókat, akik előre nagy minimális mennyiséget írnak elő, vagy akik nem kínálnak átlátható, mennyiségi alapú árazást. PASSION OUTERWEAR termékeiOEM/ODM program50 darabtól kezdődik, egyértelmű mennyiségi árképzési kategóriákkal.
Mennyit kellene beleszámítanom a szállításba és a vámokba a FOB áron felül?
Általános szabályként a teljes kirakodási költségre (szállítás + vámok + vámközvetítés + célország logisztika) a FOB-áron felül 25-35%-ot kell betervezni. Egy 50 dolláros FOB-áruszállító dzseki esetében: a tengeri szállítás egységenként körülbelül 1,50-2,50 dollárral, az importvámok 4-6 dollárral (8-12%-os vámkulccsal), a vámközvetítés egységenként 0,25-0,50 dollárral, a célország logisztikája (raktári átvétel, az utolsó mérföldes kiszállítás a telephelyére) pedig egységenként 1-2 dollárral növeli az összeget. Teljes kirakodási költség: egységenként körülbelül 57-62 dollár, ami 14-24%-kal magasabb az FOB-nál. A légi szállítás jelentősen megnöveli ezt – légi úton szállított megrendelések esetén 35-50%-kal magasabb az FOB-nál.
Mi a legköltséghatékonyabb specifikációs szint egy új fűthető kabát márkához?
Egy új márka számára, amely belép a fűthető kabátok piacára, a középkategóriás specifikációs szint (42-55 dollár FOB áron) a legköltséghatékonyabb kiindulópont. Ez a szint a következőket kínálja: minőségi termék, amely pozitív vásárlói véleményeket generál (a márka hitelességének alapja), teljes körű tanúsítványok, amelyek lehetővé teszik a kiskereskedelmi forgalmazást megfelelőségi kockázat nélkül, olyan kiskereskedelmi árszint (90-130 dollár), amely széles ügyfélkört ér el, és 45-55%-os bruttó haszonkulcs, amely támogatja a marketingbe és a készletbe való újrabefektetést. A belépő szinttel való kezdés kockázatot jelent a termékminőségi problémákra, amelyek károsítják a márka hírnevét. A prémium szinttel való kezdés egy szűk, megcélozható piac kialakulásának kockázatát hordozza magában, amely korlátozza a kezdeti értékesítési sebességet. Adjon hozzá egy prémium SKU-t a második szezonban, ahogy a márkája egyre népszerűbbé válik.
Kaphatok fix árat 12 hónapra?
A legtöbb gyártó 90-120 napig betartja az árajánlatot. Egy 12 hónapos fix áras megállapodáshoz jellemzően mennyiségi kötelezettségvállalásra van szükség – akár egyetlen nagy megrendelésre, akár egy dokumentált negyedéves beszerzési ütemtervre. A nyersanyagárak (különösen a poliészter, a nejlon és az akkumulátorcellák) ingadoznak, és a gyártók vonakodnak vállalni az árucikkek árának kockázatát mennyiségi kötelezettségvállalás nélkül. A PASSION OUTERWEAR-nál 12 hónapos ármegállapodásokat kínálunk azoknak az ügyfeleknek, akik negyedévente 200+ egységet tartalmazó, dokumentált negyedéves rendelési ütemtervvel rendelkeznek, egy árkiigazítási mechanizmussal, amely az 5%-ot meghaladó dokumentált nyersanyagköltség-változásokhoz kapcsolódik.
Andy Liu
Andy Liu
Értékesítési vezető | QUANZHOU PASSION CLOTHING
Több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezünk tömeggyártásban, saját gyárral, BSCI tanúsítvánnyal. Fűthető ruházati cikkek nagykereskedelmére és B2B forgalmazására specializálódtunk a globális piacokon. Csatlakozzon!LinkedIn.

Kérjen árajánlatot átlátszó fűthető kabátra

A PASSION OUTERWEAR tételes FOB árakat kínál teljes specifikációval, tanúsítási dokumentációval és fokozatosan növekvő mennyiségi szintekkel, 50 darabtól kezdődően. Ossza meg velünk termékigényeit – 24 órán belül válaszolunk egy részletes árajánlattal, amelyet összevethet ezzel az útmutatóval.

Árajánlat kérése OEM/ODM árképzési útmutató megtekintése