A fűthető nadrágok képviselik a leggyorsabban növekvő termékszegmenst az elemes ruházati kategóriában.– mégis a technikailag leginkább alábecsült, helyesen gyártott termékek közé tartoznak. Az építőipari csapatok, kültéri dolgozók, motorosok vagy téli sportok szerelmesei számára fűtött alsótest-megoldásokat beszerző B2B vásárlók számára a megfelelő gyártó kiválasztása olyan döntés, amely közvetlenül meghatározza a termék biztonságát, kényelmét és piaci sikerét. Ez az útmutató mindent lefed a fűtési zóna kialakításától és az akkumulátor specifikációitól kezdve az OEM/ODM opciókon át a tanúsítási követelményekig.

1Fűthető nadrágok piacának áttekintése és vásárlói szegmensek

A globális fűthető ruházati piac, amelynek értéke 2024-ben körülbelül 900 millió dollár volt, várhatóan 2029-re eléri az 1,8 milliárd dollárt, 14,8%-os éves összetett növekedési rátával. Ezen a piacon belül a fűthető nadrágok – beleértve a fűthető munkanadrágokat, a fűthető sínadrágokat, a fűthető alaprétegeket és a fűthető lovastrágnadrágokat – egyre nagyobb részesedést képviselnek, mivel a fogyasztók és a vállalati vásárlók túllépnek a hagyományos fűthető kabátok kategóriáján.

A márkaismertséget uraló fűthető kabátokkal ellentétben a fűthető nadrágok egy konkrétabb funkcionális igényt elégítenek ki: az alsó testrész melegét a hosszabb kültéri tartózkodáshoz. Ez a specifikusság erős keresletet teremt a jól meghatározott vásárlói szegmensek részéről, magas az ismételt vásárlási arány és a strukturált beszerzési folyamatok jellemzik őket.

1,8 milliárd dollár
A fűthető ruházati cikkek globális piacának várható alakulása 2029-re
14,8%
Piaci éves összetett növekedési ráta 2024-2029
3-6 óra
Tipikus akkumulátor-üzemidő közepes hőfokon

Elsődleges B2B vásárlói szegmensek fűtött nadrágok esetében

Vevői szegmens Tipikus rendelési mennyiség Főbb termékkövetelmények Árérzékenység
Építőipar / Közművek Munkaruházat 200 – 1000 db/év Jól láthatósági opciók, megerősített térdek, szerszámtartó zsebek, EN 342 hideg elleni védelem Közepes
Szabadtéri / Vadászati ​​​​forgalmazók 100 – 500 db/szezon Csendes héjszövet, álcázási opciók, illatszabályozó bélés Alacsony (értékdifferenciálás)
Motorkerékpár-/motorkerékpár-kereskedők 50 – 300 db CE minősítésű páncélzsebek, 12V-os kompatibilitás, rugalmas panelek Közepes
Sí-/téli sportok kiskereskedői 50 – 200 db/szezon 10 000 mm+ vízállóság, ergonomikus mintázat, integrált lábszárvédők Közepes
Vállalati egyenruha-vásárlók 300 – 2000 db/év Logó hímzés, szabványosított méretezés, BSCI audit Magas

A B2B márkaüzemeltetők és forgalmazók számára a beszerzésfűthető nadrág OEM/ODM partnerAz igazolt gyártási kapacitással való együttműködés a legfontosabb lépés – a termék teljesítménye, megbízhatósága és megfelelősége mind a gyártási minőségre vezethető vissza.

2Fűtéstechnika: Zónák, elemek és elhelyezés

A fűthető nadrágok rezisztív fűtőelemeket – szénszálat vagy grafénbevonatú szálat – használnak, amelyek a ruhadarab meghatározott anatómiai zónáiba vannak beágyazva. A fűthető kabátokkal ellentétben, ahol a zónák elhelyezése viszonylag szabványos (mellkas, hát, gallér), a fűthető nadrágok gondosabb ergonómiai tervezést igényelnek, mivel az alsó testnek eltérő a vérellátása, a mozgásigénye és a szigetelési igényei.

Standard fűtési zóna konfigurációk

Fűthető nadrágok: Fűtési zóna konfigurációk terméktípusonként MUNKANADRÁG SÍELÉS / SZABADTÉRI LOVAGLÓNADRÁG ZÓNÁK Comb Térd Övrész Comb Comb Térd Borjú Combzóna Térdzónában Vádlizóna Övrész 2 zóna Comb + Térd 3 zóna Derék + 2x comb 6 zóna 2x Comb+Térd+Vádli
Fűthető nadrágok zónáinak konfigurációi termékkategóriánként | PASSION OUTERWEAR gyártási útmutató

Fűtőelem összehasonlítás: szénszál vs. grafén

Az elemes nadrágok két domináns fűtőelem-technológiája teljesítményjellemzőiben jelentősen eltér:

Ingatlan Szénszálas fűtés Grafén fűtés
Felfűtési idő (teljes teljesítményig) 25 – 40 másodperc 8–15 másodperc
Hőeloszlás Jó (lineáris elemmintázat) Kiváló (teljes felületet lefed)
Mosási tartósság 50+ ciklus 60+ ciklus
Rugalmasság / nyújthatóság kompatibilitás Mérsékelt (kerülje az éles hajlítási pontokat) Magas (film alapú, követi a mozgást)
Anyagköltség (ruhadarabonként) 4–8 dollár 9–18 dollár
Legjobban alkalmas Munkanadrág, olcsó kültéri viselet Prémium síléc, motorkerékpár, teljesítmény

A legtöbb B2B munkaruházati alkalmazáshoz a szénszál továbbra is a standard választás a bizonyított tartósság és költséghatékonyság miatt. A prémium kültéri és motorkerékpár-márkák egyre gyakrabban választanak grafén elemeket, különösen ott, ahol az egyenletes felületfűtés és a gyors felmelegedés indokolja az árprémiumot.

3Akkumulátor specifikációi és teljesítményszabványai

Az akkumulátor kiválasztása a legfontosabb mérnöki döntés a fűthető nadrágok tervezésénél. Az akkumulátor határozza meg az üzemidőt, a biztonsági tanúsítvány hatókörét, a szállítási megfelelőséget és a felhasználói élményt. A fűthető kabátokkal ellentétben – ahol az akkumulátorcsomag mellkasi vagy oldalsó zsebben is elhelyezhető – a fűthető nadrágok esetében gondosan mérlegelni kell az akkumulátor elhelyezését, a csatlakozók elvezetését, valamint a használat közbeni hajlítás és összenyomódás elleni fizikai védelmet.

Standard akkumulátorkonfigurációk fűthető nadrágokhoz

Akkumulátor specifikációja Belépő szintű Standard Prémium
Kapacitás 4000 mAh 7200 mAh 10 000 mAh
Feszültség 3,7 V (5 V-os USB-ről) 7,4 V 7,4 V vagy 12 V
Hőbeállítások 3 (Magas/Közepes/Alacsony) 3 (Magas/Közepes/Alacsony) 5 + alkalmazásvezérlés
Futási idő (közepes beállítás) 2-3 óra 4 – 6 óra 6 – 10 óra
Töltési idő (USB-C) 3-4 óra 3,5 – 5 óra 2-3 óra (gyorstöltés)
Az elemtartó rekesz helye derékrész oldalsó zseb Dedikált derékzseb Levehető deréktáska
Tipikus nagykereskedelmi árhatás + 8–12 dollár + 18–28 dollár + 35–60 dollár

Az akkumulátor elhelyezésének legjobb gyakorlatai

A fűthető nadrágokban az akkumulátor elhelyezkedése speciális tervezési megoldásokat igényel, amelyeket sok alsó kategóriás gyártó figyelmen kívül hagy:

  • Derékpánt integráció:A leggyakoribb és ergonómiailag legmegfelelőbb elhelyezés. A derékrészen található, külön akkumulátorzseb egyenletesen osztja el a súlyt, és lehetővé teszi a könnyű kivételt mosáshoz. A zsebet merev béléssel kell megerősíteni, hogy megakadályozzuk az akkumulátor összenyomódását hajlítás közben.
  • Csatlakozókábel-kezelés:A fűtőelem kábeleit belső csatornákon keresztül kell vezetni, amelyek megakadályozzák a térd és a csípő hajlási pontjainak becsípődését. A rossz kábelvezetés a fűtött nadrágok 30-50 mosási ciklus utáni meghibásodásának elsődleges oka.
  • BMS védőáramkör:Egy minőségi akkumulátorkezelő rendszer (BMS) nem képezheti vita tárgyát. Megakadályozza a túltöltést, a mélykisülést, a rövidzárlatot és a túlmelegedést. Kérje el a BMS specifikációs lapját bármelyik lehetséges gyártótól – ennek a dokumentumnak a hiánya kizáró ok.
  • Levehető vs. integrált:B2B munkaruházat és egyenruha alkalmazásokhoz erősen ajánlott a kivehető akkumulátorcsomag használata. Ez lehetővé teszi a ruhadarab akkumulátor nélküli mosását, meghosszabbítja az akkumulátor élettartamát, és leegyszerűsíti a terepen történő cserét, ha az akkumulátor 300-500 töltési ciklus után lemerül.

4Ruhadarabok gyártása és anyagválasztása

A fűthető nadrágoknak három egymással versengő konstrukciós követelménynek kell megfelelniük: hőszigetelés (az elemek által termelt hő megtartása), nedvességkezelés (az izzadás kezelése fizikai aktivitás közben) és mechanikai tartósság (a kültéri munka vagy sport megterhelésének elviselése). A konstrukciós megközelítés termékkategóriánként jelentősen eltér.

Szövet specifikációk alkalmazás szerint

Konstrukciós specifikációk: Fűthető nadrág munkára vs. kültéri vs. motoros használatra SPEC MUNKANADRÁG SZABADTÉRI/SÍELÉS MOTORKERÉKPÁR Külső héj Szigetelés Vízálló minősítés Kopás (Martindale) Főbb jellemzők Tipikus súly 600D poliészter / Cordura 100 g-os polifill 5000 mm-es vízállóság 20 000+ ciklus Térdvédők, szerszámtartók 650 – 850 g 200D szakadásálló / 4 irányban rugalmas anyag 60 g Primaloft / 80 g pehely 10 000 – 20 000 mm 12 000 – 15 000 ciklus Sícipő lábszárvédők, síbérlet 450 – 650 g 600D nejlon / aramid keverék 80 g-os Polyfill + szélálló fólia 5000 mm + szélálló 25 000+ ciklus CE páncél zsebek, markolatok 700 – 950 g
Fűthető nadrágok gyártási specifikációi termékkategóriánként | PASSION OUTERWEAR

A vevőknek ellenőrizniük kell a kritikus építési részleteket

  • Megerősített térdpanelek:Munka- és motorkerékpár-alkalmazások során a térd területe van kitéve a legnagyobb kopásnak. A térdnél legalább 600D Cordura vagy azzal egyenértékű anyagból kell készülni, előre kialakított ízületekkel, hogy a közelben elhelyezett fűtőelem ne gyűrődjön össze ismételten terhelés alatt.
  • Belső kábelcsatornák:A fűtővezetéknek lezárt belső csatornákon kell futnia, nem pedig lazán a szigetelőrétegen keresztül. Ez megakadályozza a vezeték összegabalyodását mosás közben, és kiküszöböli a vezeték károsodásának kockázatát a hajlékony pontokon.
  • Fűtőelem laminálása:Az elemeket hőpréses laminálási eljárással kell a belső héjszövethez rögzíteni, nem ragasztani vagy varrni. A varrott rögzítés perforációs pontokat hoz létre, amelyek rontják a vízállóságot és lehetővé teszik a nedvesség bejutását az elembe.
  • Ágyékvarrás kialakítása:A laposan szegett vagy kötött ágyékvarrás elengedhetetlen a kényelemhez fizikailag aktív alkalmazások során. A vastag varrásráhagyások az ágyék területén kidörzsölést okoznak, és a leggyakoribb illeszkedési panasz a fűthető munkanadrágoknál.

5OEM vs. ODM: Gyártási lehetőségek B2B vásárlók számára

A fűtött nadrágok piacára belépő B2B vásárlók számára az OEM (egyedi tervezés, gyári gyártás) és az ODM (gyári tervezés, vevői márkajelzés) közötti választás határozza meg a piacra jutási időt, a kezdeti befektetést és a termékdifferenciálást. Mindkét út járható az üzleti szakasztól és a volumentől függően.

ODM fűthető nadrág: gyors belépés alacsonyabb kockázattal

Az ODM programok a gyártó meglévő katalógusából származó, bevált fűthető nadrágterveket használnak. Ön kiválasztja az alaptervet, megadja a márka színeit, hozzáadja a logót és a címkéket, és leadja a rendelést. Főbb előnyök:

  • Minta átfutási idő: 5-10 munkanap vs. OEM 10-20
  • Alacsonyabb minimális rendelési mennyiség: 50-100 darab színskálánként, szemben a teljes OEM 200+ darabjával
  • Előzetesen tanúsított termékek: a meglévő CE, FCC, UL 2089 tanúsítványok átkerülnek az Ön márkás verziójára (standard elektromos rendszer esetén)
  • Csökkentett tervezési kockázat: a bevált minták kiküszöbölik az új minták fejlesztésének iterációs költségeit

A PASSION OUTERWEAR ODM katalógusa több mint 8 fűthető nadrágot tartalmaz munkára, síelésre és szabadtéri kategóriákban. Minden modell CE/FCC/UL 2089 tanúsítvánnyal rendelkezik és több mint 50 mosási cikluson át mosható.

OEM fűthető nadrágok: teljes egyedi fejlesztés

Azoknak a márkáknak, amelyek saját terméket – egyedi sziluettet, saját fűtési zóna elrendezést, exkluzív szövetspecifikációt – igényelnek, az OEM fejlesztés a helyes út. A folyamat a következőket foglalja magában:

  1. Műszaki összefoglaló beadvány:Ruhadarab-specifikációs lap a konstrukciós részletekkel, méretezéssel, célpiacokkal és a szükséges tanúsítványokkal
  2. Mintázatfejlődés:A gyár a márka tervfájljai vagy vázlatai alapján műszaki mintákat készít (2-4 hét)
  3. 1. minta kör:Szerkezeti illeszkedési minta alapszövetben, fűtőelemek nélkül (1-2 hét)
  4. 2. minta kör:Teljes gyártási minta fűtőrendszerrel (1-2 hét)
  5. Tanúsító tesztelés:Az adott konfiguráció elektromos biztonsági tesztelése (2-4 hét, párhuzamosan is futtatható)
  6. Tömeges gyártás:4-6 héttel a minta jóváhagyása után

Fűthető nadrágok OEM-gyártásának teljes idővonala, a megrendeléstől az első szállítmányig:12-18 hét. Mertegyedi munkaruhaA biztonsági tanúsítványokat és a láthatósági elemeket igénylő alkalmazásoknál a megfelelőség ellenőrzése további 2-3 hetet vesz igénybe.

PASSION OUTERWEAR ajánlás:A fűthető nadrágok kategóriájában először vásárlóknak érdemes egy ODM termékkel kezdeniük, hogy érvényesítsék a piaci keresletet és kiépítsék a működési képességet. 2-3 sikeres szezon után érdemes OEM-re váltani a márka megkülönböztetése érdekében. Az elkerült fejlesztési hibákból származó költségmegtakarítás könnyen igazolja a késleltetett OEM-befektetést.

6Tanúsítványok és megfelelőségi ellenőrzőlista

A fűthető nadrágokra, mint elektromos meghajtású, lítium akkumulátorokkal ellátott ruhadarabokra, a fűthető ruházatra vonatkozó összes elektromos és textilipari előírás vonatkozik. A megfelelőségi követelmények piacspecifikusak, és a gyártási megrendelések leadása előtt ellenőrizni kell.

Tanúsítvány Célpiac Mit fed le? Állapot a PASSION OUTERWEAR-nál
CE jelölés (LVD + EMC) Európai Unió Elektromos biztonság, EMC megfelelőség Aktív
FCC 15. rész Egyesült Államok Rádiófrekvencia / elektromágneses interferencia Aktív
UL 2089 Egyesült Államok Fűtött ruházat akkumulátora és elektromos biztonság Aktív
ENSZ 38.3 Globális (közlekedés) Lítium akkumulátor légi/tengeri szállítás Aktív
RoHS / REACH Európai Unió Veszélyes anyagok elektronikában és textíliákban Aktív
BSCI / SMETA Globális Gyári társadalmi megfelelőségi audit Aktív
OEKO-TEX 100 szabvány Globális Textilipari kémiai biztonság (bőrrel való érintkezés) Aktív
GRS (globális újrahasznosított szabvány) Globális Újrahasznosított tartalom nyomon követhetősége Aktív
EN 342 (Hideg elleni védelem) Európai Unió Védőruházat hideg környezetre Kérésre elérhető
EN 13595 (Motorkerékpár) Európai Unió Motorkerékpáros védőruházat Kérésre elérhető
Megfelelőségi tipp:A fűthető kabát tanúsítványai NEM vonatkoznak automatikusan a fűthető nadrágokra – a fűtőelem konfigurációja, a vezetékezés elrendezése, az elemtartó rekesz kialakítása és a mosási utasítások eltérőek. Mindig termékspecifikus tanúsítványokat kérjen, ne gyári szintű tanúsítványokat, amelyek más SKU-kra hivatkoznak.

7Hogyan értékeljünk egy fűthető nadrág gyártóját

Nem minden fűthető kabátot gyártó gyár rendelkezik a professzionális szabványoknak megfelelő fűthető nadrágok gyártásának képességével. Az alsótestre szerelt fűthető ruházat technikai összetettsége – különösen a kábelvezetés, a hajlékonypontok kezelése és az akkumulátor elhelyezése – a fűthető ruházat alapvető összeszerelésén túlmutató gyártási szakértelmet igényel.

7 értékelési kritérium fűthető nadrágok beszállítói számára

1. Bemutatott fűthető nadrág portfólió

Kérjen fizikai mintát vagy nagy felbontású képeket a jelenlegi fűthető nadrágok gyártási sorozatairól – ne csak fűthető kabátokról. Egy olyan gyár, amely korábban nem gyártott és szállított fűthető nadrágokat kereskedelmi méretben, minőségi problémákba ütközhet a gyártás során. Kérjen 2-3 ügyfélreferenciát, amelyek kifejezetten fűthető nadrágok megrendelésére vonatkoznak.

2. Házon belüli elektromos szerelés

A fűtőelem integrálását, a vezetékek vezetését, az akkumulátorcsatlakozó beszerelését és a végső elektromos tesztelést mind házon belül kell elvégezni, nem szabad alvállalkozónak kiadni. Az alvállalkozói elektromos szerelés megszakítja a minőségi láncot, és felelősségi bizonytalanságot teremt. Kérdezd meg: „Hol található az elektromos összeszerelő sor, és láthatom-e egy gyári audit során?”

3. Mosási és tartóssági tesztadatok

Kérjen tényleges tesztjelentéseket, amelyek bemutatják a fűtési teljesítményt 25 és 50 gépi mosási ciklus után. Elfogadható eredmények: kevesebb, mint 10%-os hőteljesítmény-csökkenés az 50. ciklusnál. Azok a gyárak, amelyek nem tudják ezeket az adatokat előállítani, nem fektettek be a minőségellenőrzésbe – ami az ügyfelek helyszíni meghibásodási igényeinek erős előrejelzője.

4. Mintaosztályozási képesség

A fűtött nadrágokhoz megfelelő méretbesorolás szükséges XS-től 3XL-ig (vagy egyedi méretezés szükséges munkaruházat esetén). Minden mérethez újra kell számolni az elemhosszakat és a kábelvezetési távolságokat. Azok a gyárak, amelyek minden méretben fix elemhosszt használnak, extrém méretekben is rosszul fűtött ruhadarabokat fognak gyártani. Ez az egyik leggyakoribb minőségi rövidítés a piacon.

5. Akkumulátorbeszállítók átláthatósága

Kérje el a használt lítium akkumulátorok márkáját és cellamodelljét (pl. Samsung SDI, LG Chem, CATL cellák vagy hasonló). Az akkumulátorcellák minősége a legfontosabb változó a hosszú távú termékmegbízhatóság szempontjából. Utasítson el minden olyan gyárat, amely nem tudja vagy nem hajlandó nyilvánosságra hozni akkumulátorcella-szállítóját.

6. Aktív áram tanúsítványok

Ellenőrizze, hogy a CE, FCC, UL 2089 és UN 38.3 tanúsítványok érvényesek-e (nem jártak-e le), és konkrétan hivatkozzanak-e a megrendelt termékkonfigurációra. Ellenőrizze a tanúsítványok referenciaszámait a kibocsátó szerv adatbázisaival, ahol elérhetők. Kérdezze meg a tanúsítvány kiállításának dátumát és lejáratát – sok gyár lejárt tanúsítványokat is kiad.

7. Rugalmas MOQ és mintavételi protokoll

Egy professzionális gyártó 50-200 darabos próbarendeléseket fogad el új ügyfélkapcsolatok kialakításához. Az első rendelésre 500+ darabot igénylő gyárak nincsenek B2B márkaépítésre kalibrálva – nagy mennyiségű árucikkeket vásárlókat szolgálnak ki. A mintavételi protokollnak legalább a következőket kell tartalmaznia: szerkezeti minta, fűtési funkció mintája, mosási tesztminta és gyártás előtti jóváhagyási minta.

Esettanulmány – Vállalati munkaruházat alkalmazása:Egy európai építőipari vállalat, amely évente 400 fűthető munkanadrágot szerez be kültéri csapatai számára, a következőket határozta meg: 7,4 V/7200 mAh-s kivehető akkumulátor, EN 342 hideg elleni védelem, BSCI audit, EN ISO 20471 2. osztályú fényvisszaverő csíkozás és logóhímzés a bal lábszár zsebén. A PASSION OUTERWEAR 14 hét alatt legyártotta és tanúsította a teljes megrendelést, beleértve a független SGS szállítás előtti ellenőrzést is. A terepen -15 °C-on 5-6 órás folyamatos fűtést biztosított közepes fokozaton.

Gyakran ismételt kérdések

Mi a minimális rendelési mennyiség egyedi fűthető nadrágokra?
ODM testreszabáshoz (szín, logó, címke módosítása egy meglévő dizájnon) a PASSION OUTERWEAR-nál a minimális rendelési mennyiség színskálánként 50 darabtól kezdődik. Teljes OEM fejlesztéshez, egyedi mintákkal és elektromos specifikációkkal, a minimum jellemzően 200 darab cikkszámonként. Kisebb próbaüzemek a kezdeti piaci teszteléshez, módosított áron lehetségesek. Lépjen kapcsolatba velünk a következő címen:passionouterwear.com/kapcsolategy konkrét árajánlatért, a mennyiség és a specifikációs követelmények alapján.
Mosható a fűthető nadrág normál mosógépben?
Igen — A PASSION OUTERWEAR fűthető nadrágokat az elem eltávolítása után mosógépben is lehet mosni. A fűtőelemek, a belső vezetékek és a csatlakozók 50+ mosási ciklusra vannak méretezve 30°C-on, kímélő programon. Javasoljuk, hogy mosás előtt vegye ki az akkumulátort, használjon mosózsákot a csatlakozók védelme érdekében, és hagyja megszáradni (a magas hőmérsékleten történő szárítás károsíthatja a fűtőelem laminálását az alacsonyabb minőségű termékeknél). Gyártási protokollunk minden új termékmodell kereskedelmi forgalomba hozatala előtt 30 ciklusos mosási tesztet tartalmaz.
Mennyi ideig bírja az akkumulátor egyetlen feltöltéssel fűthető nadrágban?
Az akkumulátor élettartama jelentősen változik a kapacitástól és a hőmérséklet-beállítástól függően. Egy szabványos 7200 mAh / 7,4 V-os akkumulátor körülbelül 2-3 órát biztosít magas fokozaton, 4-6 órát közepes fokozaton és 6-10 órát alacsony fokozaton. Hosszabb kültéri munkavégzéshez a 10 000 mAh-s konfigurációt ajánljuk, amely a közepes fokozatú működést 7-10 órára bővíti – ez elegendő egy teljes műszakhoz. Az akkumulátor kapacitását, feszültségét és várható üzemidejét a gyártó termékspecifikációs lapján kell ellenőrizni.
Milyen tanúsítványok szükségesek fűthető nadrágok értékesítéséhez az EU-ban és az USA-ban?
Az Európai Unióban kötelező a CE-jelölés (amely lefedi az alacsony feszültségű berendezésekre és az elektromágneses összeférhetőségre vonatkozó irányelveket), az elektronikus alkatrészek RoHS-megfelelősége és az UN 38.3 akkumulátor-szállítási tanúsítványa mellett. Az Egyesült Államokban az FCC 15. részének megfelelőség kötelező minden vezeték nélküli vezérlőfunkcióval rendelkező termék esetében; az UL 2089 szabványt a legtöbb nagyobb amerikai kiskereskedő előírja. A BSCI vagy SMETA társadalmi megfelelőségi auditokat a legtöbb EU-s és egyesült királyságbeli kiskereskedelmi vásárló előírja. A PASSION OUTERWEAR mindezen tanúsítványokkal aktív státuszban rendelkezik, és az észak-amerikai és európai piacokra szállított termékekre vonatkozik.
Feltüntethetek a termékre a márkám láthatósági vagy biztonsági tanúsítványait?
Igen – munkaruházati alkalmazásokhoz EN ISO 20471 2. osztályú fényvisszaverő szalaggal ellátott, láthatósági fűthető nadrágkonfigurációkat kínálunk, amelyeket az EN 342 hidegvédelmi szabvány szerint teszteltünk és tanúsítottunk. Ezeket egyedi OEM termékként konfiguráljuk, nem pedig szabványos ODM kivitelben, mivel a biztonsági tanúsítást az adott kész konfiguráción kell elvégezni. A tanúsított láthatósági fűthető munkanadrágok átfutási ideje jellemzően 14-18 hét, beleértve a tanúsítási tesztelést is. Segítséget tudunk nyújtani az SGS vagy a Bureau Veritas tesztelésének koordinálásában az Ön egyedi piaci igényei szerint.
Lehet fűthető kabát akkumulátorcsomagot használni fűthető nadrágban?
Ez a feszültségtől és a csatlakozó szabványától függ. Számos gyártó szabványosított egy 7,4 V-os akkumulátorrendszert egy közös csatlakozótípussal (jellemzően egy 2 vagy 3 tűs JST stílusú csatlakozóval), hogy lehetővé tegye a fűthető kabát- és nadrágtermékek közötti cserélhetőséget. Ez jelentős vásárlási előnyt jelent a fűthető ruházati rendszert kínáló márkák számára – egyetlen akkumulátor több ruhadarabot is működtet. ODM minták kérésekor kérdezze meg konkrétan, hogy az akkumulátorcsatlakozó szabványa megfelel-e a fűthető kabát akkumulátorainak. A PASSION OUTERWEAR keresztkompatibilis akkumulátorrendszereket kínál a fűthető ruházati termékcsaládjában.
Susan Wang
Susan Wang
ALELNÖK | PASSION RUHÁZAT
20 éve gyártunk kültéri ruházatot, munkaruházatot és fűthető ruházatot. BSCI, SMETA, GRS, OEKO-TEX és VF Corporation által tanúsított. Csatlakozzon hozzánk!LinkedIn.

Fűthető nadrágok beszerzése tanúsított gyártótól

A PASSION OUTERWEAR fűthető nadrágokat gyárt munkaruházathoz, kültéri használatra és motorkerékpár-használatra — CE/FCC/UL 2089 tanúsítvánnyal, rugalmas, 50 darabos minimális rendelési mennyiséggel és több mint 20 éves fűthető ruházati szakértelemmel. Kérjen mintát vagy kérjen egyedi árajánlatot még ma!

Ingyenes minta igénylése OEM/ODM program megtekintése